HEAD hráč Djokovič, se na turnaji v Monte Carlu, i přes bolest zápěstí, dostal do semifinále

April 22nd, 2014

HEAD hráč Novak Djokovič se snaží o brzký návrat na antuku, neboť se potýká s bolestí pravého zápěstí, na turnaji v Monte Carlu prohrál v semifinále 5-7 a 2-6. Djokovič obhajoval titul z minulého roku, kdy ve finále porazil Rafaela Nadala.

HEAD rebel prohrál se Švýcarem Rogerem Federerem, kterého před měsícem porazil na turnaji Indian Wells. Djokovič, který doporučuje raketu HEAD Graphene Speed, zůstane v Monte Carlu, kde ho čeká rehabilitace zápěstí, neboť mu doktoři nedoporučili nic jiného, než odpočinek.
Antuková sezóna již začala a blíží se Roland Garros, proto se HEAD hráč chce ujistit, že bude absolutně fit, než začne útočit na nejvyšší příčku žebříčku, kdy je zatím druhý za Rafaelem Nadalem. HEAD hráč se potýká s problémy se zápěstím již od vítězství na turnaji v USA série Masters z března.

„Mezi turnaji v Miami a Monte Carlu jsem měl dva týdny. Není to tím, že bych měl za sebou dlouhé cesty nebo že bych byl unavený. Prostě se to přihodilo během tréninkového týdne. Někdy se to prostě stává. Některé věci nejdou předpovědět,“ říká HEAD rebel, který se těší na antukovou sezónu.

„Na konci dne, na konci turnaje, je výsledek s dosažením semifinále dobrým výsledkem. Ale jsem zklamaný, že jsem nemohl hrát tak, jak dokážu. Hrál jsem, jak nejlépe jsem mohl, je mi líto, že jsem nemohl podat lepší výkon.“

Pro více informací navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close