HEAD HRÁČKA SHARAPOVA ZKOMPLETOVALA VE ŠTUTGARTU HETRIK

April 27th, 2014

Štutgart/Německo – 29. duben 2014:

HEAD rebelka Maria Sharapova dosáhla hetriku, kdy na turnaji Porsche Tennis Grand Prix ve Štutgartu porazila Anu Ivanovič 3-6, 6-4 a 6-1, jedná se o její první vítězství na antuce před začátkem French Open. Sharapova, která doporučuje raketu HEAD Graphene Instinct, zvítězila na tomto německém turnaji již potřetí v řadě a odvrátila výsledek 1-6, 1-3, aby nakonec vyhrála svůj 13. zápas na antuce v řadě. Sharapova vyhrála ve Štutgartu třikrát v řadě poprvé od dob Martiny Navrátilové, které se to povedlo v letech 1986 – 1988.

„V první polovině zápasu jsem si myslela, že dnes nemám svůj den, ale nakonec se mi podařilo výsledek otočit,“ říká HEAD hráčka. „V letošní sezóně jsem měla pomalý rozjezd, ale společně se svým týmem tvrdě pracujeme na tom, abych se dostala do pozice, kdy budu opět vyhrávat tituly a jsem šťastná, že se to podařilo zde ve Štutgartu.“

Další vítězství pro HEAD zajistila Roberta Vinci, která společně se svoji spoluhráčkou Sarou Errani porazily pár Cara Black a Sania Mirza 6-2 a 6-3, pro tuto dvojici to byl první titul od Australian Open.

Na turnaji Nastate-Tiriac v Bukurešti nastoupil v semifinále Robin Haase, který doporučuje raketu HEAD Graphene Prestige, ale nakonec podlehl Lukáši Rosolovi. Na posledních čtyřech turnajích, dosáhl Haase nejlepšího výsledku, hráč č. 50, který za svoji kariéru vyhrál dva turnaje a to v Kitzbuehelu v letech 2011 a 2012.

Ve finále turnaje v Barceloně byl také HEAD zástupce, Nenad Zimonjič, kde se svým spoluhráčem Danielem Nestorem prohráli s párem Holanďanem Jess Huta Galungem a Stephane Robertem z Francie a tím jim unikl první antukový titul.

Pro více informací prosím navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close