HEAD HRÁČKA SHARAPOVA VYHRÁLA TITUL NA MADRID MASTERS

May 11th, 2014

Madrid/Španělsko – 11. květen 2014:

HEAD rebelka Maria Sharapova pokračuje ve své dominanci na antuce, kdy Ruska získala první titul na turnaji Madrid Master, kde porazila čtvrtou nasazenou Rumunku Simonu Halep 1-6, 6-2 a 6-3.

Sharapova, která doporučuje raketu HEAD Graphene Instinct, se na žebříčku WTA posune na sedmou příčku a to díky zisku 31. trofeje kariéry. Osm z posledních devíti titulů získala na antuce, povrchu, který neměla v oblibě. Ruska si vylepšila bilanci v Madridu na 16-4.

„To byl víkend,“ řekla Sharapova, neporažena hráčka na antuce pro rok 2014, která vyhrála minulý měsíc potřetí v řadě turnaj ve Štutgartu. „V minulém roce jsem zde prohrála ve finále a nyní jsem si moc přála vyhrát. Simona hrála velmi dobře.“ Sedmá nasazená hráčka nakonec vyhrála, přestože ztratila první set, připsala si tak devátou antukovou trofej.

V mužské dvouhře nastoupil ve finále HEAD hráč Nenad Zimonjič se svým spoluhráčem Danielem Nestorem a porazili světové jedničky Boba a Mika Bryany 6-4 a 6-2. Zimonjič, který tímto výkonem dosáhl 600. vítězství v kariéře, si výhrou zajistil 51. titul ve dvouhře. „Hrát proti nejlepšímu páru světa, je vždy výzva,“ řekl Zimonjič. „Je skvělé vyhrát turnaj série Masters, obzvlášť když jsme hráli tak jako dneska.“

Pro více informací navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official

Sharapova Madrid Masters 2 (Sharapova_Madrid_Masters_2.mp3, 723.7 kb)
Sharapova Madrid Masters 1 (Sharapova_Madrid_Masters_1.mp3, 308.6 kb)


Close