POJĎTE SI PRO ZLATO SPOLEČNĚ S ANDY MURRAYM A NOVAKEM DJOKOVIČEM

May 15th, 2014

Každý sportovec si přeje vyhrát zlato. A nyní se do zlaté horečky mohou připojit i fanoušci po celém světě! Kampaň HEAD golden ball nabízí od 15. do 31. července 2014 možnost vyhrát zájezd na finále 2014 Barclays ATP World Tour, dále možnou denní výhru jedné z tisíce HEAD cen nebo 10 kusů skutečného zlata.

Najít zlato je snadné: všichni tenisový fanoušci, kteří si zakoupí míče HEAD ATP, naleznou uvnitř dózy kód, který mohou zkontrolovat na webu http://www.head.com/tennis/goldenheadball a zjistit, zda měli v honbě za zlatem s míči HEAD Golden Ball štěstí. Dalším benefitem celé akce je, že jsme v dózách míčů HEAD ATP po celém světě ukryli kusy skutečného zlata.

Do zlaté horečky se také zapojili top hráči ATP žebříčku: Novak Djokovič a Andy Murray , kteří používají jedinečné a zábavné metody, jak nalézt zlaté ceny. Soutěž o zlato, která se může také stát inspirací pro vás, jak zlato nalézt, je zdokumentována v novém HEAD spotu, který můžete vidět na head.com/tennis.

Tenisové míče HEAD ATP nenabízí pouze kousky zlata. Technologie Encore™ a SmartOptik™ přispívají k lepší viditelnosti, tento oficiální míč okruhu ATP World Tour a Barclays ATP World Tour Finals v sobě snoubí tři rozhodující výhody pro profesionály i amatérské hráče: nabízí lepší spin , poskytuje dokonce lepší kontrolu a míče mají delší životnost . "Je to současný nejlepší tenisový míč,“ potvrzuje Novak Djokovič. „Rád hraji s citem a kontrolou a navíc mi míč umožňuje hrát s větším spinem – tento míč mi nabízí vše, co potřebuji!“

Kromě cen, které můžete denně vyhrát a kousků skutečného zlata, hlavní výherce kampaně 2014 Golden HEAD Ball vyhraje zájezd na finále 2014 Barclays ATP World Tour v Londýně a tím získá možnost vidět na vlastní oči osm nejlepších tenistů světa.

Pro více informací navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close