HEAD HRÁČ DJOKOVIČ ZÍSKAL V ŘÍMĚ TŘETÍ TROFEJ

May 18th, 2014

Řím/Itálie – 18. 5. 2014:

HEAD rebel Novak Djokovič získal čtvrtou trofej v řadě, tentokrát ve finále turnaje Rome Masters porazil Rafaela Nadala 4-6, 6-3 a 6-3 a míří k blížícímu se French Open, což je jeho oblíbený turnaj. Srb, který doporučuje raketu HEAD Graphene Speed, porazil Španěla počtvrté na antuce.

Díky tomuto vítězství má HEAD eso třetí trofej z letošních pěti turnajů Masters 1000. „Je mi potěšením získat tuto trofej po třech letech znovu. Rafa je skutečně těžkým soupeřem a je vždy obtížné ho porazil, díky jeho hernímu stylu,“ řekl Srb. Djokovič tak nyní má na kontě trofeje z Říma z let 2008, 2011 a z letošní sezóny.

Nenad Zimonjič, který propaguje raketu HEAD Graphene Speed a jeho spoluhráč Daniel Nestor získali 27. společnou trofej, tentokrát v Římě, kde trofej získali podruhé, poprvé to bylo v roce 2009. Šestý nasazený pár zdolal ve finále Robina Haase a Feliciana Lopeze 6-4 a 7-6 (2). Byl to pro ně druhý titul série ATP World Tour Masters 1000 v řadě, před sedmi dny zdvihli nad hlavami trofej z turnaje Mutua Madrid Open. „Oproti Madridu se tento týden vyvíjel zcela jinak, opravdu jsme začali dobře a neztratili jsme ani set,“ řekl Zimonjič.

Pro více informací navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official

Djokovic said he played a good match against the toughest opponent on clay.mp3 (1.0 mb)
Djokovic is eager to finally win the French Open.mp3 (608.6 kb)
Djokovi is proud of his third title in Rome.mp3 (1.2 mb)


Close