ANDY MURRAY A NOVAK DJOKOVIČ V DOKONALÉM ZÁPASE

May 22nd, 2014

HEAD vytvořil Hollywoodský příběh. Ve zbrusu novém klipu, HEAD rebelové Andy Murray a Novak Djokovič se ocitnou ve velmi zvláštním zápase, který by se mohl klidně stát inspirací pro hollywoodský scénář na film.

Nový klip začíná tím, že jsou obě tenisové hvězdy ve velmi kompromitující situaci: jsou na zadním sedadle SUV s přikrytými hlavami. Celá internetová komunita tak netuší, kam tyto dva hráče vezou a proč – až do okamžiku, než současnou světovou dvojku a osmičku nepropustí. Samozřejmě tím tento příběh nekončí.

Video nové kampaně nabízí i další situace a okolnosti. Po dlouhé jízdě v SUV, se Novak a Andy stanou speciálními hosty narozeninové oslavy malé dívky a divného chlápka, který má jeden zajímavý požadavek: dvě tenisové hvězdy musí sehrát zápas, který nelze nazvat jinak, než „Dokonalý zápas.“ Pointa: pouze pokud ze sebe vydají vše a sehrají zápas, na který se nezapomene, je jejich zvláštní hostitel nechá jít. Proto následuje bitva ve znamení vůle, která má nečekané rozuzlení a kde sehraje svoji roli síť, pes a tichý únik.

Zatímco dvě tenisové hvězdy hrají Dokonalý zápas, jsou oba naštěstí podporování raketami z nové řady HEAD Graphene, které nabízí exklusivní technologii HEAD Graphene. Nejsilnější a nejlehčí materiál na světě, který umožňuje přesun váhy do míst, kde je nejvíce potřeba pro perfektní kontrolu, hratelnost a více síly při každém úderu.

Tento spot s našimi hrdiny bude zveřejněn 22. května 2014 na HEAD kanálu na YouTube a zároveň 30. vteřinový klip poběží na Eurosportu během druhého týdne French Open. Klip automaticky přesměruje diváky na kampaň na stránce http://www.head.com/G, kde naleznete doplňující informace k inovativní technologii Graphene. Navíc fanoušci po celém světě budou mít možnost zúčastnit se online sázky, kde ukážou svoji kreativitu a zahrají si o speciální ceny.

Toto video bylo vytvořenou agenturou Aimaq von Lobenstein, která sídlí v Berlíně, film vyrobil Czar Berlin, režie Johannes Schroeder a producentem je Birke Birkner.

Pro více informací prosím navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close