BÍLÁ JE NYNÍ BAREVNĚJŠÍ

June 9th, 2014

Jak moc vzrušující může být bílá barva? Předvedeme vám to. HEAD představuje zcela novou řadu tašek kolekce HEAD White Bag, která nabízí modely HEAD White Monstercombi Tennis a Limitovanou edici Andy Murray . Zatímco bílá kolekce se poprvé veřejnosti představí na turnaji v All England 2014 na Wimbledonu, novou kolekci Andy Murray si sám představí na šampionátu v Queens Clubu.

Nová řada tašek HEAD White Bag uctí bílou tenisovou tradici, navíc je elegantní a má sportovní vzhled, nicméně naprosto splňuje funkčnost a požadavky tenistů – ať už profesionálů nebo příležitostných hráčů.

Taška nabízí tři hlavní přihrádky pro splnění všech požadavků hráčů, kde jedna z nich nabízí technologii regulaci klimatu (CCT), aby se lépe ochránilo vybavení i při extrémních teplotách. Navíc další menší přihrádky umožňují snazší přístup k doplňkům a je zde také jedna extra přihrádka na obuv pro lepší ochranu (obzvlášť během dlouhých zápasů na antuce).

Kolekce tašek nabízí dva rozdílné designy a je vyrobena z vysoce kvalitní PU kůže. Andy Murray, šampión z minulého roku, představí speciální edici přímo na kurtu. Taška nabízí dodatečný bag v zelené barvě pro doplňky, inspirovaný zelenou wimbledonskou trávou, navíc s čistým bílým designem. Na tomto bagu je zobrazená i vlajka Velké Británie jako místa, kde se turnaj koná a také jako pocta Murraymu a jeho wimbledonského úspěchu.

Limitovaný model White Monstercombi nabízí čistý bílý design také se zelenou barvou, logem a dvěma barevnými zipy. Nové modely tašek zaujmou svá místa vedle HEAD tenisových rebelů včetně světové dvojky Novaka Djokoviče a Tomáše Berdycha, vítěze Davis Cupu pro rok 2013.

Nová kolekce HEAD White je limitovanou edicí a bude dostupná ve vybraných obchodech během června.


Close