TATO TAŠKA MÁ STYL.

June 23rd, 2014

HEAD a Maria Sharapova přinesou na tenisové kurty styl.

Tenisová HEAD hvězda Maria Sharapova představuje novou kolekci tašek HEAD Maria Sharapova, stylové řešení inspirované jednou z nejstylovějších hráček na okruhu, kolekci, na jejímž návrhu se sama podílela. Nová řada tašek nabízí módní doplňky a činí hráčky stylovějšími, ať už na kurtu, či mimo něj.

„Štve mě, jak ženy většinou musí opomenout módu a styl v okamžik, kdy vstupují na kurt. Na kurtu bychom měly být soutěživé a zároveň vypadat dobře. A to je právě důvod, proč miluji spolupráci s firmou HEAD při navrhování produktů nové kolekce, která je toho důkazem. Nemohu se dočkat, až vstoupím na kurt s novými produkty,“ říká čtyřnásobná Grand Slam vítězka.

Kolekce v sobě snoubí ikonický styl Marie Sharapové s inovačními HEAD technologiemi. Design odpovídá nejnovějším módním trendům, s použitím nejkvalitnějších materiálů, jako je například PU kůře, Oxford nylon a textura pro sportovní a vzdušný vzhled. Bordó, bílá a šedá jsou volbou vkusu Marie Sharapové a použité nýty dodávají taškám elegantní a moderní vzhled.

Čtyřnásobná Grand Slam vítězka představí novou tašku HEAD Maria Sharapova Tennis poprvé na Wimbledonu. Kromě stylového vzhledu, taška plní i velmi důležité funkční požadavky: uvnitř jsou dvě hlavní přihrádky, jedna s technologií kontroly teploty (CCT), aby bylo vybavení lépe chráněno před extrémními teplotami, dále separátní přihrádku na obuv a sáček na obuv. Navíc Maria a designéři přidali vtipně k bagu i psaníčko, které je možné využít pro drobnosti během zápasu i pro zábavu po odehrání posledního míče.

Maria Sharapova Combi Bag bude hrát také hlavní roli na sociálních sítích během léta. Fanoušci, kteří vyfotí věci, které si ukládají do bagu tenisové hvězdy a nahrají je na Instagram, Facebook nebo Twitter, získají šanci vyhrát módní produkt.

Nová kolekce tašek HEAD Maria Sharapova, která nabízí modely Maria Sharapova Racquet Bag Combi a Racquet Bag Court, stejně tak i dámskou tašku Club Bag a Sling Backpack, jsou součástí řady tašek pro ženy a na obchodech budou dostupné po celém světě na konci června.


Close