HEAD HRÁČI JSOU NA WIMBLEDONU V BÍLÉM

June 23rd, 2014

Jak jen vzrušující může být bílá barva? Předvedeme vám to. HEAD představuje zbrusu nový model tenisového bagu HEAD White Monstercombi, který uctí bílou tenisovou tradici na letošním wimbledonském turnaji v All England Clubu pro rok 2014, na oblíbených tenisových dvorcích, na jediném turnaji, kde se kolekce tašek objeví.

Dokazujeme, že i bílá může být vzrušující, model HEAD White Monsterkombi poutá pozornost svým elegantním a sportovním vzhledem a zároveň naprosto splňuje požadavky tenisových hráčů, ať už profesionálů či příležitostných sportovců. Tato taška je vyrobena z vysoce kvalitní PU kůže, zcela bílý design tašky je doplněn o zelené logo a dva barevné zipy inspirované zelenou wimbledonskou trávou.

Taška uvnitř nabízí tři hlavní přihrádky pro různé požadavky hráčů, jedna přihrádka je s technologií kontroly teploty (CCT), aby bylo vybavení lépe chráněno před extrémními teplotami. Dále dvě menší přihrádky pro snadný přístup k doplňkům a extra přihrádka na obuv, která chrání obuv a sáček na boty (obzvlášť pro dlouhé zápasy na antuce).

Limitovaná edice tašky White Monstercombi se poprvé a jedinkrát představí na turnaji ve Wimbledonu vedle hlavních HEAD tenisových rebelů, včetně finalisty Australian Open pro rok 2014 Novaka Djokoviče a Davic Cupového vítěze pro rok 2013 Tomáše Berdycha. Navíc loňský vítěz Andy Murray představí na kurtu speciální edici, která byla inspirovaná zelenou wimbledonskou trávou. Na bagu je britská vlajka, která symbolizuje místo konání turnaje a zároveň prokazuje poctu Murryho úspěchu na Wimbledonu 2013.

Nová kolekce HEAD White je limitovanou edicí a bude dostupná na obchodech ve vybraných prodejnách během června.


Close