HEAD HRÁČ GASQUET SI PŘED WIMBLEDONEM ZVYŠUJE SEBEVĚDOMÍ

June 22nd, 2014

Eastborne/Anglie – 22. červen 2014:

HEAD rebel Richard Gasquet si před Wimbledonem zvyšuje sebevědomí a to tím, že byl velmi blízko hetriku na ATP turnaji v Eastbourne. Dvojnásobný šampión z let 2005 a 2006, který na turnaji zvítězil ještě v dobách, kdy se turnaj konal v Nottinghamu, skončil jako finálový poražený a to těsným výsledkem 3-6, 7-6 (5) a 5-7, turnaj vyhrál Feliciano Lopez.

První nasazený, který doporučuje raketu HEAD IG Extreme, skončil po osmi esech a po téměř dvou a čtvrt hodině, kdy bojoval se Španělem, který ho připravil o možný zisk jedenáctého ATP titulu, třetího na trávě. „Prohrát ve finále, je vždy těžké, ale hrál jsem nejlépe, jak jsem jen dokázal,“ řekl Francouz, kterému bylo minulý týden dvacet osm let.

HEAD hráč se vrátil po dvou měsících, kdy chyběl kvůli problémům se zády a nyní se před zahájením Wimbledonu, cítí naprosto fit. „Nejdůležitější bylo, necítit žádnou bolest, hrát na 100 procent. Cítil jsem se velmi dobře a samozřejmě, že na Wimbledon nastoupím. Je to jeden z největších turnajů na světě. Kdysi jsem se dostal do semifinále. Vím, že dokážu hrát dobře. Pokusím se hrát, jak nejlépe umím. Cítím se lépe a lépe a lépe!“

Pro více informací navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close