HEAD KRÁČÍ K PODPOŘE BOJE PROTI AIDS NA TURNAJ US OPEN S NOVOU SPECIÁLNÍ KOLEKCÍ BAGŮ (HEAD) RED

August 22nd, 2014

22. srpen 2014
New York/USA – Srpen 2014:

Globální tenisová značka HEAD a její top tenisový hráči, jako například Novak Djokovič, Andy Murray a Sloane Stephens představí na turnaji US Open 2015 v New Yorku, který startuje 25. srpna SPECIÁLNÍ EDICI KOLEKCE TAŠEK (HEAD) RED. Kolekce obsahuje doplňující modely k řadě tašek (HEAD) RED, která přispěje finančně a upozorní na boj proti AIDS.

HEAD hráči, včetně šampióna Wimbledonu pro rok 2014 Novaka Djokoviče, šampióna Wimbledonu pro rok 2013 Andy Murrayho a Sloane Stephens, budou používat bagy na kurtu během zápasů turnaje US Open. HEAD spojí všechny fanoušky skrz http://www.head.com/RED originálním obsahem a soutěží (HEAD) RED. Zúčastnění budou vyzváni, aby zveřejnili selfie s něčím červeným při použití hashtagu #HEADREDBAG na Instagramu a získají tak možnost vyhrát speciální bag (HEAD) RED, navíc budou na HEAD webu vedle tenisových hvězd.

Nová řada speciální edice tašek (HEAD) RED, která nabízí tašku na tenisové rakety a batoh, bude k dostání na obchodech během srpna, přičemž každý prodaný kus finančně přispěje na prevenci proti přenosu HIV z matky na dítě.

http://www.head.com/RED

http://www.head.com/RED


Close