Vylepšená řada obuvi HEAD, nabízí sportovcům zážitek pro rok 2011 na hraně bláznovství

February 1st, 2011

Zaměření na detail, inovaci a technologie, na to vše se firma HEAD soustředí nejen při výrobě raket a míčů, ale i při výrobě HEAD obuvi. Proto řada 2011 vypadá jako řada, která znovu udává směr jak stylem tak i výkonem na kurtu.
HEAD představuje nové modely pro muže, ženy a juniory, kdy jsou nabízeny modely k uspokojení různých vlastností hráčů. Řada pro muže bude zářit modelem Insane Pro Men, která je také ve verzi pro Juniory, model Speed Pro Men bude v novém barevném provedení, modely Prestiže Pro II Men a Radical Pro II Men mají nové designy. Řada pro ženy bude zdůrazněna modelem Speed Pro Women.
Model pro muže Insane Pro bude nabízen v nepřehlédnutelných barvách černo/oranžová nebo bilo/černá, se svrškem z prodyšné síťoviny, kůže a syntetické kůže. Asymetrické šněrování zajišťuje lepší upevnění a padnutí, navíc extra ochrana ve střední části boty. Prvek pro stabilnější patu a protiskluzový materiál, nabízí perfektní padnutí patní části.
Obuv je navržena z lehkých, kvalitních materiálu s top technologiemi, garantují komfort a stabilitu, bez rozdílu jak je hra rychlá. Důkazem jsou HEAD technologie: technologie HEAD Vi-Pod™, HEAD Energy Bridge™, HEAD Lateral Control™, HEAD CXG™ Comfort Grid, technologie podešve HEAD Radial Contact™, HEAD Cooling System® a HEAD HyBrasion™.
Tyto prvky působí společně a nabízí tu nejlepší podporu pro hráče, kteří hrají na nevyšší úrovni. Integrovaná mezipodešev Vi-Pod™ v oblasti paty, absorbuje nárazovou energii a rozkládá ji na celé chodilo, přičemž dochází k eliminaci vibrací a maximalizaci dopředného pohybu zatímco Energy Bridge™ poskytuje torzní stabilitu a zvýšený přenos síly z paty na přední část nohy. CXG™ nabízí tlumení nárazů, které je tak nezbytné pro dnešní styl hry a poskytuje odpovídající výkon pro jednotlivé druhy povrchu.HEAD Lateral Control™, který je integrován vně oblasti přední části nohy, je pravoúhlá hrana z tvrdší pryže, která poskytuje optimální boční stabilitu a umožňuje rychlou změnu směru. Radial Contact™ přidává trakci, Cooling System® poskytuje řízení vlhkosti zatímco pryž HyBrasion™ činí podrážky HEAD tak pevnými, odolnými a s dlouhou životností na všech herních površích.
Dámský model Speed Pro Women je vyrobený z identické prodyšné síťoviny a lemování.
Všechny modely řady HEAD jsou důkazem výkonu na kurtu pro hráče všech úrovní. Obuv HEAD nabízí ideální poměr stability, komfortu a hratelnosti při jakýchkoli podmínkách. Obuv HEAD nabízí to nejnovější z výkonu, komfortu a ochrany.


Close