Novinky

 • ZMĚŇ SVOJI HRU. KDYKOLIV.

  November 17th, 2014

  Vůbec poprvé budou moci tenisový hráči možnost dokonale uzpůsobit svoji raketu. HEAD představuje inovační technologii Adaptive String Pattern (ASP), která umožňuje hráčům změnit vzor výpletu rakety a hrát ještě s větším spinem a mít větší kontrolu, když si to hráč přeje.

  Více…
 • RYCHLEJŠÍ RAKETA. RYCHLEJŠÍ HRA.

  November 17th, 2014

  HEAD představuje novou generaci raket GRAPHENE XT

  Více…
 • JIŽ ŽÁDNÉ RYCHLOSTNÍ LIMITY

  November 17th, 2014

  Přichází rychlejší hra: nová řada tenisových raket Graphene XT Speed, kterou doporučuje hráč číslo jedna Novak Djokovič, v sobě snoubí ikonický design a novou vylepšenou technologii Graphene XT.

  Více…
 • NOVAK DJOKOVIČ KRALOVAL NA TURNAJI MISTRŮ PRO ROK 2014, POTŘETÍ V ŘADĚ A ROK UKONČIL JAKO SVĚTOVÁ 1.

  November 17th, 2014

  Novak Djokovič ukončil sezónu 2014 ziskem třetího titulu na Turnaji Mistrů v řadě, který se hrál v Londýně, poté co Roger Federer vzdal finálový zápas kvůli zranění.

  Více…
 • NALEZNI HRDINU UVNITŘ SEBE.

  November 6th, 2014

  Proč pouze hrát, když můžete svoji hru pozvednout? HEAD vyzývá nastupující tenisovou generaci, aby pozvedla svoji hru ještě rychleji a přijala výzvu celosvětové globální kampaně, která je spojena pod heslem: #gameraiser.

  Více…
 • HEAD představuje novou globální kampaň #gameraiser v průběhu Turnaje mistrů v Londýně

  November 6th, 2014

  Konec se blíží, ale stojí za to si počkat.

  Více…
 • Novak Djokovič získal třetí pařížský titul a zároveň pokořil rekord 600. vítězství

  November 3rd, 2014

  HEAD rebel Novak Djokovič vyhrál turnaj BNP Paribas Masters za posledních šest let již potřetí, stal se prvním mužem, kterému se podařilo trofej v Bercy aréně obhájit, tentokrát porazil Miloše Raoniče 6-2 a 6-3.

  Více…
 • ANDY MURRAY PO VÍTĚZSTVÍ NA TURNAJI VE VALENCII JE BLÍZKO BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS

  October 27th, 2014

  HEAD rebel Andy Murray má na dosah účast na Turnaj mistrů, který se odehraje příští měsíc v Londýně a to díky zisku třetího titulu za posledních pět týdnů, ve finále turnaje ve Valencii porazil Tommyho Robreda výsledkem 3-6, 7-6(7) a 7-6(8).

  Více…
 • Hetrik pro Berdycha, Čiliče a Murrayho

  October 20th, 2014

  HEAD Racquet Rebels dominated on the ATP World Tour, winning a hat-trick of indoor titles in Vienna, Stockholm and Moscow as the race to the Barclays ATP World Tour Finals in London enters its final two weeks.

  Více…
 • Gilles Simon je po finále v Šanghaji, zpátky v top 20

  October 13th, 2014

  HEAD hráč Gilles Simon se vrátí na žebříčku ATP zpátky do top 20 a to díky úspěchu v Asii, kde se na turnaji v Šanghaji dostal do finále. Předtím se dostal na turnaji v Tokiu do semifinále. Francouz, který doporučuje raketu HEAD Graphene Prestige, udržoval Rogera Federera na stadionu Qizhong pod neustálým tlakem, ale nakonec musel na Šanghaj Masters akceptovat porážku výsledkem 6-7(6) a 6-7(2).

  Více…


Close