HEAD uvádí na trh nový „stříbrný“ tenisový míč

March 1st, 2011

Tenisový míč HEAD ATP není jen nejoblíbenějším míčem Andy Murrayho – díky konzistentní kvalitě a delší životnosti, byl pozitivně přijat hráči z celého světa. Je to oficiální míč turnaje Barclays ATP Tour a hraje se s ním mnoho turnajů ATP Masters 1000 a dalších 500 turnajů. Byl to také nejpoužívanější míč na turnaji Davis Cup 2010, kdy domácí hráči měli možnost si míč zvolit.

Nicméně, tenisový hráči různých úrovní chtějí různé vlastnosti a přínosy míče, potřebuji míč pro jejich individuální hru. Proto firma HEAD rozšířila své portfolio a nabízí volbu pro hráče všech úrovní.

HEAD ATP bude i nadále oficiálním míčem ATP World Tour a volbou hráčů, kteří hledají maximální spin, kontrolu, životnost a rychlost.

Nový míč HEAD Silver nabízí perfektní mix většího komfortu a kontroly společně s větší životností. To bude přínosem pro klubové hráče, kdy budou moci si více užít hry a vylepšit své herní schopnosti.
Vlastnosti nového míče HEAD Silver zahrnují nové jádro, novou plsť a vzrušující novou kovovou dózu. Za vývoj míče s delší životností a nový design, můžete děkovat HEAD inženýrům. Klubový hráči poznají, že míč Silver bude odpovídat. jak jejich stylu tak úrovni hry.

Nabídka HEAD top míče je doplněna o HEAD Pro. Nabízí pro rekreační hráče stejnou životnost a kontrolu, ale snazší hratelnost díky snížené rychlosti a spinu. Vylepšení HEAD Pro zahrnuje speciálně namíchanou gumu pro výrobu jádra míče a novou plsť pro lepší herní vlastnosti, stejně tak nový design a zcela nové balení. Je to optimální volba pro trenéry, neboť u jiných míčů může být životnost, díky dennímu používání, kratší.

Sada HEAD ATP, HEAD Silver a HEAD Pro představuje kompletní řadu kvalitních míčů, navržených tak, aby vyhovovaly každému typu hráče. Díky novému míči HEAD Silver, HEAD nabízí pro tenisové hráče více možností!


Close