Zawodnicy HEAD w finałach Davis CUP

September 16th, 2013

Po półfinałowych wygranych swoich drużyn, trzech zawodników HEAD spotka się w finałach Davis Cup. Dwójka z nich może poprowadzić Czechów do zwycięstwa drugi raz z rzędu. Tomas Berdych, polecający YouTek™ Graphene Instinct, w parze z rodakiem grającym YouTek™ Graphene Speed, Radkiem Stepankiem, mają nadzieję obronić zeszłoroczny tytuł.


Berdych, po wygraniu otwierającego singla, w parze ze zwycięzcą tegorocznego US Open Radkiem Stepankiem przypieczętował sobotnie zwycięstwo 3:0 Czechów nad Argentyną. „Mecze Davis Cup’a są bardzo ekscytujące i bardzo dużo dla nas wszystkich znaczą” powiedział Stepanek. „Zeszłoroczne zwycięstwo to było coś wspaniałego, chcielibyśmy to powtórzyć w tym roku, utrzymać tytuł oraz trofeum, gdyż jest naprawdę piękne”

W Belgradzie, światowy numer 1 Novak Djokovic wygrał swoje dwa mecze dzięki czemu przyczynił się do zwycięstwa Serbii nad Kanadą 3-2. „Sam jestem zaskoczony tym jak dobrze i szybko zregenerowałem się po serii turniejów US Open. Dołączyłem do drużyny późno, ale bardzo cieszę się że zdobyłem dla Serbii dwa punkty” powiedział Serb który używa YouTek™ Graphene Speed.
Zawodnicy HEAD znakomicie spisali się również podczas pozostałych meczów Davis Cup. W chorwackim Umag, Andy Murray, grający YouTek™ IG Radical, poprowadził drużynę Wielkiej Brytanii do zwycięstwa nad Chorwatami 4-1. „Nie mogę się doczekać Grupy Światowej. Zagramy przeciwko najlepszym drużynom na świecie” powiedział Murray.

W holenderskim Groningen, Robin Haase i Thiemo de Bakker grający YouTek™ IG Prestige, wygrali swoje pojedynki singlowe i mecz przeciwko Austrii 5-0.
W Ulm, Flioriam Mayer, używający YouTek™ IG Prestige, ze swoimi dwoma singlowymi zwycięstwami pomógł Niemcom pokonać Brazylię 4-1.


Close