DJOKOVIC NIEZWYCIĘŻONY W CHINACH Z TYTUŁEM SHANGHAI MASTERS NA KONIEC.

October 14th, 2013

Zawodnik HEAD, Novak Djokovic opuszcza Chiny z dwoma tytułami oraz 20 wygranymi meczami. Swoją dobrą passę Novak przypieczętował zwycięstwem 6-1, 3-6, 7-6(3) nad Juanem Martinem Del Potro i drugi raz z rzędu zdobył tytuł Rolex Shanghai Masters.
Djokovic grający rakietą HEAD YouTek™ Graphene™ Speed wykazał się najwyższą formą w Beijing i Szanghaju i wraca ze zwycięstwami w obydwu turniejach. „Występ w Szanghaju to było cudowne doświadczenie, a gra, zarówno z mojej jak i mojego przeciwnika strony, bardzo ekscytująca” powiedział Djokovic. „Finał być porywający. Umiałem wziąć na wodze moje emocje i wierzyłem w zwycięstwo do samego końca” Dla Serba było to 15 zwycięstwo w imprezie Masters 1000 i 39 tytuł w karierze. „Mój pobyt tutaj był fantastyczny i starałem się wykorzystać każdą chwilę. Dla mnie jest to jeden z najlepszych turniejów na świecie”

Zawodnik HEAD Ivan Dodig, polecający rakietę HEAD YouTek™ IG Radical, w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo zdobył tytuł deblowy. Para pokonała w finale Hiszpanów Fernando Verdasco i David Marrero 7-6(2), 6-7(6), 10-2.
Było ich to pierwsze wspólne zwycięstwo które pozwoliło im na przesunięcie się na 3 pozycję w rankingu ATP oraz zwiększyło szanse na udział w finale ATP w przyszłym tygodniu w Londynie. „To dla nas bardzo ważne” powiedział Dodig. „Czekamy z niecierpliwością na udział w wydarzeniu jakim jest gra w turnieju najlepszych ośmiu par na świecie w Londynie”


Close