HEAD TÝM je mezinárodní sponzorský program, který je zaměřený na mladé, talentované tenisové hráče a to ve více jak 40. zemích po celém světě.

Hráči HEAD TÝMU těží z partnerství s dobře známými trenéry, jako je Bob Brett a Emilio Sanchez. Hráči jsou ve věku mezi 11. a 21. let a jsou povzbuzováni společností HEAD, aby podali ty nejlepší výkony ve velmi soutěživém prostředí.

Jak to funguje? Tím, že hráče HEAD TÝMU ujistíme, že maji to nejlepší vybavení pro jejich hru. Ale je to mnohem více, než pouze vybavení. HEAD se stará o vývoj každého člena HEAD TÝMU i pomocí místních zástupců a tím vytváří celosvětový tým.

HEAD s nadšením vytváří komunitu HEAD TÝMU, i díky divokým kartám, poskytováním rad, triků a vybavení, ke kterému se nikdo jiný nedostane. Ale především je to o tom, být součástí globální skupiny nadprůměrných.

Mnoho současných top hráčů vzešlo z tohoto programu. Hráči jako Novak Djokovič, Andy Murray nebo Richard Gasquet byli původně členy HEAD TÝMU.

I současní členové HEAD TÝMU dosáhli v sezóně 2011 skvělé výkony: Ashleigh Barty a Luke Saville z Austrálie vyhráli juniorské singly ve Wimbledon, Grace Min (USA) vyhrála dívčí titul na US Open. Dominic Theim (Rakousko) se na French Open dostal do juniorského finále a vyhrál Orange Bowl proti hráči také z HEAD TÝMU Patriku Ofnerovi.

Připojte se k HEAD týmu

AŽ BUDETE PŘIPRAVENI

Chcete se stát součástí HEAD týmu? Pokud si myslíte, že máte vlohy dostat se na vrchol a je vám mezi 11. a 21. lety, vyplňte prosím níže uvedený formulář. V případě, že jste nás v minulosti kontaktovali a nebyli jste úspěšní, nevadí a podejte přihlášku znovu. HEAD má o nové talntované hráče neustálý zájem!

Budeme vás kontaktovat a sdělíme vám, zda jste byl/a vybraný/á do HEAD týmu a to do šesti týdnů od podání přihlášky.

Formát: RRRR-MM-DD, příklad 1993-05-31
Prosím zvolte HEAD odvětví, ke kterému se chcete připojit. V případě, že v seznamu nenaleznete vaši zemi, zvolte "ostatní (neuvedeno)"
Please enter your country here if you selected "Other (Not Listed)" above.
Otherwise, please leave empty.
Příklad: +43 (1) 123123 nebo +1 (555) 555-1234
Pouze pro US

Close