Youtek™

YouTek™ je kombinací špičkových technologií, které dokonale vyhovují Vašim individuálním potřebám.

Bez ohledu na to, zda je Vaše hra agresivní a dobrodružná nebo neměnná a plynulá, technologie YouTek™ Váš výkon zesiluje a vydává z Vás to nejlepší.

 • ODMĚŇTE SVOJI SPONTÁNNOST s d3o™.
  Firma HEAD provádí vrstvení pomocí chytrých materiálů.
  d3o™ patří do kategorie „chytrých materiálů“a představuje materiál budoucnosti s abnormálními charakteristikami chování. Konkrétně patří d3o™ do podkategorie „dilatantních pěn“, které při dynamickém zatížení nebo při nárazu dramaticky mění své chování. d3o™ je integrována do vrstev materiálu a umístěna v oblasti rukojeti rakety a nabízí tenisovým hráčům nové možnosti.
  Technologie d3o™ je schopna vycítit potřeby hráčů během různých úderů (je schopna se Vám přizpůsobit). Při nárazech ve vysokých rychlostech (agresivní údery) se chytré molekuly během nanosekund vzájemně uzamknou a dramaticky vzroste tuhost celého rámu rakety, čímž je dosaženo maximální síly. Při nárazech v nízkých rychlostech (liftování nebo kraťasy) molekuly d3o™ náraz absorbují, čímž je dosaženo měkčího kontaktu pro lepší pocit. Co to znamená pro tenisové
  hráče?
  Údery jsou ještě tvrdší a přesnější kraťasy jsou odměnou za Vaši spontánnost a povzbuzením pro Vaše odvážná rozhodnutí.

 • REDUKUJTE TŘENÍ A ZVYŠUJTE TAK SVOJI SÍLU.
  Průchodky HEAD s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon®.
  Tření je síla, která brzdí pohyb struny výpletu, když se dostane do kontaktu s průchodkou. Nové průchodky HEAD s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon®, který v základním materiálu vytváří samomazný účinek, umožňují strunám výpletu klouzat skrz průchodky s téměř nulovým třením, čímž výrazně snižují ztráty energie a významně zvyšují sílu.

 • Průchodky HEAD s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon®.
  Polymer snižující tření z materiálu Teflon® vytváří kontaktní povrch s nízkým třením, což umožňuje strunám výpletu klouzat skrz průchodky s téměř nulovým třením.
  Tím, že se pohybují bez odporu, si struny zachovávají svoji energii při nárazu míče a v důsledku toho nedochází ke ztrátě energie a síly. Během vyplétání umožňuje polymer snižující tření z materiálu Teflon® v systému průchodek rovnoměrné a stálé napětí. Systém průchodek HEAD eliminuje tření mezi průchodkou a strunou výpletu, což přináší správné napětí a větší sweetspot!

 • Běžné průchodky
  Mezi průchodkou a strunou výpletu dochází ke tření, čímž při dopadu míče vzniká určitý odpor a v důsledku toho dochází ke ztrátě energie a síly.


Close