Řada STAR

Technologie se individualizují

YouTek™ je kombinací špičkových technologií, které dokonale vyhovují Vašim individuálním potřebám. Bez ohledu na to, zda je Vaše hra agresivní a dobrodružná nebo neměnná a plynulá, technologie YouTek™ Váš výkon zesiluje a vydává z Vás to nejlepší.
YOUTEK™ kombinuje různé technologie a nabízí výhody dle vašich individuálních potřeb tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu. Řada HEAD Star s YOUTEK™ zahrnuje d3o™, QuadFace, Control Ring a MultiZone Grip™.

 • Odměňte svoji spontánnost s d3o™
  d3o™ patří do kategorie „chytrých materiálů“a představuje materiál budoucnosti s abnormálními charakteristikami chování. Konkrétně při dynamickém zatížení nebo při nárazu d3o™ dramaticky mění své chování. d3o™ je integrována do vrstev materiálu a umístěna v oblasti rukojeti rakety a nabízí tenisovým hráčům nové možnosti.
  Technologie d3o™ dokáže vycítit potřeby hráčů při různých úderech (dokáže se vám přizpůsobit). Při nárazech ve vysokých rychlostech (agresivní údery) se chytré molekuly během nanosekund vzájemně uzamknou a dramaticky vzroste tuhost celého rámu rakety, čímž je dosaženo maximální síly. Při nárazech v nízkých rychlostech (liftování nebo kraťasy) molekuly d3o™ náraz absorbují, čímž je dosaženo měkčího kontaktu pro lepší pocit. Co to znamená pro tenisové hráče? Údery jsou ještě tvrdší a přesnější kraťasy jsou odměnou za Vaši spontánnost a povzbuzením pro Vaše odvážná rozhodnutí.

 • QUADFACE
  QuadFace na klíčových místech rámu rozšiřuje síto výpletu a umožňuje tak delší výplet a větší sweetspot, v důsledku čehož lze dosáhnout maximální síly. Vnitřní QuadFace představuje prohlubeninu na vnitřní straně rámu, která umožňuje větší pružnost výpletu před dosažením průchodek, a tím i poddajnější sweetspot.

  Vnější QuadFace rozšiřuje vnější část rámu, čímž prodlužuje výplet a síla po celém sweetspotu je tudíž konzistentnější.

 • CONTROL RING
  Kontrolní kroužek neboli Control Ring snižuje deformace výpletu a umožňuje tak lepší kontrolu a přesnost při každém úderu. Je k dispozici ve verzi se dvěma a čtyřmi kusy v závislosti na modelu rakety. Kontrolní kroužek se dvěma kusy se nachází na hodinové pozici 10 a 2 na vnitřní straně rámu pro vynikající kontrolu, zatímco kontrolní kroužek se čtyřmi kusy má navíc ještě pozice 8 a 4 pro maximální kontrolu.

 • MULTI ZONE GRIP™
  Díky svému unikátnímu, hladkému, pot absorbujícímu neklouzavému povrchu nabízí MultiZone Grip™ během hry lepší komfort a kontrolu.

 • Funkce:
  - nahrazuje tradiční grip z jednoho materiálu zónami s funkčně odlišnými povrchy
  - jedinečné kanálky na odvod potu
  - agresivní design

 • Výhody:
  - provedení z jednoho kusu poskytuje hladký povrch pro lepší pocit a vynikající kontrolu
  - reliéfní kanálky na odvod potu umožňují vynikající absorpci a skvělou přilnavost
  - nový design pro velmi jedinečný moderní vzhled


Close