Star Series

YOUTEK™ kombinuje najlepšie technológie pre dokonalú zhodu s vašimi indviduálnymi potrebami.

Či už je vaša hra agresívna a odvážna, alebo dôsledná a hladká, YOUTEK™ vylepšuje vašu výkonnosť a vyberie z vás to najlepšie.
YOUTEK™ spája rozličné technológie, aby vám dodal individuálne výhody, ktoré potrebujete pre svoj hrací štýl. V HEAD Power Range, YOUTEK™ zahŕňa d3o™, QuadFace, Control Ring a MultiZone Grip™

 • Odmeňte svoju spontánnosť s d3o™

  d3o™ patrí medzi inteligentné materály a je tiež futuristickým materiálom s abnormálnymi vlastnosťami v správaní. Špecifickejšie d3o™ mení svoje správanie pod dynamickou záťažou,alebo úderom. d3o™ maximalizuje výkon a ponúka nové možnosti.

  d3o™ je schopné cítiť potreby hráča počas rozličných úderov. Je schopné sa vám prispôsobiť. Pri veľmi rýchlych úderoch (agresívnych) sa inteligentné molekuly spoja dohromady počas nanosekundy a dramaticky tak zvýšia tvrdosť rakety, čím zaručujú maximánu silu. Pri pomalých úderoch (ťahané alebo drop shot) inteligentné molekuly absorbujú úder pre jemnejší dotyk a lepší pocit. Čo to vlastne pre hráča znamená? Dlhé údery sú tvrdšie a krátke údery sú precíznejšie vďaka vašej spontánnosti a podpore odvážnych rozhodnutí.

 • QUADFACE
  Quadface rozšíri výpletovú časť v hlavných bodoch rámu poskytujúc dlhší výplet a zväčšený sweetspot vrcholiaci v maximálnej sile. Vnútorný Quadface je odsadením na vnútornej strane rámu a dovoľuje výpletu, aby bol viac flexibilny pred dosiahnutím grometu, umožňujúci lepší sweetspot.
  Vonkajší Quadface predlžuje výplet z vonkajšej časti rámu, čo umožňuje konzistentnejšiu silu po celom sweetspote.

 • CONTROL RING
  Contol Ring – kontrolný prstenec redukuje deformáciu výpletu a zabezpečuje dodatočnú kontrolu a presnosť pri každom údere. Je dostupný vo variáciách 2 kusy, alebo 4 kusy, záleží na modele rakety.
  2 kusy Control Ringu sú umiestnené v pozícii 10. a 2. hodiny, na vnútornej časti rámu pre excelentnú kontrolu a 4 kusy Control Ringu sú pridané do pozícií 8. a 4. hodiny pre maximálnu kontrolu.

 • MULTI ZONE GRIP™ omotávka
  Vďaka jej unikátnej, hladkej a vysokoabsorbčnej a nekĺzavej úprave porvchu ponúka Multi Zone Grip™, vyšší comfort a kontrolu počas celej hry.

 • Vlastnosti:
  - nahradzuje grip z tradične jednoduchých materiálov
  - má jedinečné potné kanáliky
  - a agresívny dizajn

 • Výhody:
  - Dizajn jedného celku umožňuje hladký povrch pre vyššií cit a excelentnú kontrolu
  - Vypuklé potné kanáliky zabezpečujú výbornú absorbciu a silnú priľnavosť
  - Novú dizajn a moderný vzhľad


Close