Graphene

MORE POWER WITH LESS EFFORT.

PLAY YOUR BEST GAME EVER WITH GRAPHENE™
HEAD predstavuje novú technológiu jadra, najsilnejší a najľahší materiál na svete: Graphene.

Objavený v roku 2004, Graphene pozostáva z jedinej dvojdimenzionálnej vrstvy karbónových atómov. Tento materiál ma lámaciu silu 200 krát väčšiu ako oceľ, ktorá z neho robí rozhodujúcu hmotu pre tvorbu nových HEAD tenisových rámov s výnimočnými vlastnosťami.

Technológia Graphene po prvýkrát umožňuje optimálnu redistribúciu váhy rakety. Použítím Graphene v rúčke može byť redukovaná váha v strednej časti rakety. Namiesto toho može byť váha presunutá z rúčky rakety do funkčne dôležitejších častí, do špičky rakety a gripu. Táto jedinečná konštrukcia umožňuje hráčom bez konkurenčnú manévrovateľnosť a narastajúci náprah. Inými slovami s raketou s technológiou Graphene sa ľahšie ide do náprahu a umožňuje dosiahnuť ešte silnejší úder. A postará sa o poriadne tažké chvíle pre súperov.

 • Graphene po prvýkrát umožňuje optimálnu redistribúciu váhy do vrcholu a gripu.

  Features:
  Graphene je najsilnejší a najľahší materiál na svete.

  V konštrukcii HEAD rakiet umožňuje redistribúciu váhy do vrcholu rakety a gripu.

  Optimálizovanou redistribúciou váhy v rakete, hráči generujú viac kinetickej energie priúdere do lopty. S menšou námahou je generovená väčšia sila.

 • Graphene je integrovaná do rúčky rakety, čím ju robí stabilnejšou a optimalizuje redistribúciu váhy.

 • Váha bola posunutá do špičky a gripu rakety, čo umožňuje lepšiu manévrovateľnosť a nárast švihu.

 • TECHNOLOGIES GET INDIVIDUAL.
  YouTek™ zapezpečuje, aby perfektné technológie sadli Vašim potrebám. Či je Vaša hra agresívna, alebo dobrodružná, dôsledná, či mierna YouTek™ zvyšuje Váš výkon a prináša to čo je pre Vás najlepšie.


Close